Informācija kluba biedriem

Līgo apsveikums


Dārgie kluba biedri un visi suņu mīļi! 

Saulainu Līgo dienu un lustīgu Jāņu nakti!

Sveicieni mūsu Līgām un Jāņiem!

Ar skanīgu līgo
Lai Jāņu nakts zied.
Lai uguns uz sauli
Un vasaru iet.

 

LKF Prezidija paziņojums

Šobrīd publiskajā telpā izskan daudz “skaļas” informācijas no Dzīvnieku glābēju organizācijām par šobrīd Saeimā uz 3.lasījumu sagatavotajiem Dzīvnieku aizsardzības likuma(DZAL) grozījumiem, īpaši ar prasību noteikt pastiprinātu kontroli dzīvnieku audzētavām/audzētājiem.
Latvijas Kinoloģiskā federācija ir pastāvīgi piedalījusies šo grozījumu izstrādē, gan sadarbībā ar atbildīgo Zemkopības ministriju, gan Saeimas Tautsaimniecības komisiju, gan iesniedzot savus priekšlikumus, gan aktīvi paužot savu viedokli sanāksmēs. LKF priekšlikumi vienmēr ir bijuši vērsti uz dzīvnieku labturības standartu paaugstināšanu, kā arī ar mērķi novērst šobrīd pastāvošos “dubultos standartus” dzīvnieku pavairošanas, audzēšanas un atsavināšanas jomā Latvijā.

1. LKF ATBALSTA STINGRĀKU LABTURĪBAS PRASĪBU IEVIEŠANU VISIEM DZĪVNIEKU PAVAIROTĀJIEM
Kā zināms, jau šobrīd visas dažādās Latvijas oficiālajās organizācijās reģistrētās dzīvnieku audzētavas ir atrodamas Lauksaimniecības datu centra(LDC) datu bāzē, un ir iespējama to kontrole. Tas, kas nav iespējams – ir KVALITATĪVA KONTROLE, jo esošajā likumdošanā nav noteikti citi labturības kontroles kritēriji, kā vien dzīvnieka čipēšana un vakcinācija. Tāpēc viens no svarīgākajiem DZAL grozījumiem ir deleģējums Ministru kabinetam PAPLAŠINĀT/PASTIPRINĀT LABTURĪBAS PRASĪBAS DZĪVNIEKU TURĒŠANAI UN PAVAIROŠANAI, KĀ ARĪ ATSAVINĀŠANAI ko nākotnē uzraudzīs Pārtikas Veterinārais dienests (PVD). LKF PILNĪBA ATBALSTA šos likuma grozījumus!

2. LKF ATBALSTA VISU DZĪVNIEKU PAVAIROTĀJU REĢISTRĀCIJU, KONTROLI, KĀ ARĪ VIENĀDU PRASĪBU IEVIEŠANU DZĪVNIEKU PAVAIROŠANAI, AUDZĒŠANAI UN ATSAVINĀŠANAI
Otrs “karstais kartupelis” ir Dzīvnieku glābēju interpretācija, ka DZAL paredzot noteikt tikai pavairotāju reģistrāciju un kontroli– un ar šo netiks noteikta īpaša Audzētavu kontrole, kas tiek deklarēta “kā visa ļaunuma sakne”.
Saskaņā ar Starptautiskās kinoloģiskās federācijas (FCI) statistikas datiem, LDC datiem kā arī ieskatoties lielākajā dzīvnieku tirdzniecības platformā ss.lv ir acīmredzami,  ka tīršķirnes dzīvnieki Latvijā tiek reģistrēti/tirgoti ir mazāk kā 20% no kopējā dzīvnieku skaita. Tai pat laikā redzot dzīvnieku patversmēs un glābēju organizācijās esošo dzīvnieku profilu ir diezgan acīmredzami, ka lielākā daļa no tur esošajiem dzīvniekiem, kuri ir kļuvuši negribēti vai kādam nevajadzīgi nāk no vietām, kur tie tiek NEKONTROLĒTI PAVAIROTI, vai pavairoti vieglas peļņas nolūkā un neievērojot pat elementārus dzīvnieku labturības standartus, vai ievesti Latvijā no trešajām valstīm ārpus Eiropas Savienības! Nemaz nerunājot, ka šiem pavairotājiem NAV likumā jau šobrīd obligāti noteiktais apliecinājums par apmācībām dzīvnieku labturības jautājumos.

Tāpēc, pēc ilgām un ļoti daudzpusīgām diskusijām ir panākts, ka DZAL grozījumi paredz turpmāk REĢISTRĒT UN KONTROLĒT VISUS DZĪVNIEKU PAVAIROTĀJUS un noteikt PRASĪBAS DZĪVNIEKU PAVAIROŠANAI UN AUDZĒŠANAI, KĀ ARĪ ATSAVINĀŠANAI kā procesam, kas būtu jāievēro VISIEM, ne tikai reģistrēto organizāciju audzētavām vai audzētājiem.  Attiecīgi jau konkrēta kārtība un prasības tiks izstrādātas jaunos Ministru kabineta noteikumos, atbilstoši tam vai persona ir individuāls dzīvnieku pavairotājs ar dažiem dzīvniekiem, vai uzraudzības objekts ir vieta, kur mīt liels dzīvnieku skaits. Galvenais mērķis šiem grozījumiem ir dzīvnieku interešu aizsardzība, IKVIENĀ VIETĀ kur tiek pavairoti dzīvnieki, nosakot PVD uzraudzību un kontroli. Tas nozīmē, ka arī vietas/personas, kas šobrīd nav reģistrētas kā audzētavas/audzētāji BEIDZOT TIKS KONTROLĒTI, attiecībā uz jauno pastiprināto labturības prasību ievērošanu dzīvnieku turēšanai, pavairošanai, audzēšanai un atsavināšanai! Un iespējams, ja nespēs un nevēlēsies šīs normas ievērot, nākotnē būs beidzot iespējams šādu darbību apturēt! Kaut mēs kā LKF, kuras biedriem vārds “pavairotājs” nav kompliments, zinām, cik skarbi tas skan mūsu ausij, ka arī mēs tiekam pielīdzināti pavairotājiem, bet lielāka mērķa vārdā – lai sakārtotu šo jomu-  LKF PILNĪBA ATBALSTA šos likuma grozījumus!

3. ESAM ZINOŠI UN INFORMĒJAM CILVĒKUS SEV APKĀRT, UN NEPADODAMIES MANIPULĀCIJĀM!

Diemžēl, nav skaidra motivācija, kāpēc atsevišķas dzīvnieku aizsardzības un glābēju organizācijas tik izmisīgi cīnās pret šiem DZAL grozījumiem, kamēr virkne citas dzīvnieku organizācijas šos grozījumus izprot un atbalsta. Ir pat gadījums, kad pirms dažām dienām ir notikusi intervija LKF audzētavā, kurā audzētājs acīmredzami nav bijis informēts par minētā likumprojekta saturu, bet stāstot par savu kā audzētāja darbu intervētājam pauž atbalstu procesam, kas tiek manipulatīvi pasniegts kā Dzīvnieku aizsardzības biedrību cīņas mērķis.
Aicinām visus LKF biedrus iepazīties ar šo informāciju un dalīties ar to, gan ar citiem LKF biedriem, gan publiski. Kā arī, gadījumā, ja tiekat uzrunāti publiskām intervijām skaidrot oficiālo likumprojekta izstrādātāju pamatojumu un LKF apsvērumus atbalstot Saeimā sagatavotos Dzīvnieku aizsardzības likuma grozījumus!

LKF PREZIDIJS
Atsauce uz Saeimas 14.03.2024 sēdes darba kārtības jautājumu
https://titania.saeima.lv/LIVS14/saeimalivs14.nsf/webSasaiste?OpenView&restricttocategory=148/Lp14
 

KLUBA BIEDRA NAUDA 2024.GADĀ

Informējam kluba biedrus, ka ikgadējā biedra nauda 25,00 EUR apmērā jānomaksā līdz 2024.gada gada 1.martam. Lūdzam veikt maksājumu ar bankas pārskaitījumu uz kluba kontu. LKF biedra karti par 2024 gadu saņemsiet elektroniskā veidā vai kluba birojā.
Jauniem biedriem iestāšanās nauda ir 15,00 EUR un ikgadējā biedra nauda 25,00 EUR, kopā 40,00 EUR.

PAR KLUBA BIROJA APMEKLĒŠANU KLĀTIENĒ LŪGUMS IEPRIEKŠ SAZINĀTIES TELEFONISKI UN SASKAŅOT APMEKLĒJUMA LAIKU.

Kluba rekvizīti:
VALMIERAS KENNELKLUBS, biedrība 
Reģ. Nr. 40008016391 
Alejas iela 12/1,Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219
AS „SEB banka”, kods UNLALV2X, 
Konts LV68UNLA0050004096131
Maksājuma mērķis: Biedra nauda 25,00 EUR par 2024.gadu.

 

Valmieras Kennelkluba pasākumi 2024.gadā


17.02.2024. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS UZVARĒTĀJS 2024”  (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera). 

18.02.2024. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS KAUSS 2024” (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera).  

16.03.2024. Kluba biedru ikgadējā kopsapulce (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža). Kluba “TOP suns 2023” rezultāti un apbalvošana.  

26.07.2024. Svētku gājiens “Valmiera lepojas”, pulcēšanās no plkst.18:00, sākums plkst.19:00. Valmieras pilsētas 741.dzimšanai dienai veltīts pasākums, piedalās kluba biedri ar saviem suņiem.

25.08.2024. Nacionālās sacensības Rally Obedience. Sporta svētki suņiem un suņu saimniekiem “Limbaži 2024” (Limbažu novads, “Noriņas”).

16.11.2024. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS RUDENS 2024” (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera). 

17.11.2024. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VIDZEMES KAUSS 2024” (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera).

21.12.2024. Jaungada eglīte (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža). Datums tiks precizēts. 

 

Pasākums kluba biedriem - Jaungada eglīte 2023. gada 30.decembrī


Dārgie kluba biedri!

Mīļi aicināti uz kluba kopīgu svētku pasākumu 2023.gada 30.decembrī plkst.14:00 kluba zālē, Alejas iela 12/1, Valmiermuižā. Šoreiz gadu mijā pulcēsimies bez suņiem, bet mūsu sarunas būs par suņiem, ap suņiem un par mūsu kluba dzīvi.

Ja jums ir brīva sestdienas pēcpusdiena, un vēlaties labāk iepazīt kluba biedrus, pievienojieties mūsu Valmieras Kennelkluba kolektīvam kopīgā domubiedru atpūtā Jaungada gaisotnē!

Programmā:

-kopīga eglītes rotāšana ar jūsu sunīšu nopelnītām rozetītēm, kuras atdosim atpakaļ pēc pasākuma;

-svētku galda noformēšana un gardumu degustācija;

-jautrās atrakcijas;

-Jaungada loterija (balvas no kluba);

-viktorīna (aktīvākie dalībnieki tiks apbalvoti);

-mēmais šovs (tēma - no suņu dzīves);

-un citas jautrības.

 

Lūgums savu dalību apstiprināt līdz 27.decembra plkst.12:00, atbildot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālr. 29125599 (Lolita), 29277376(Rita), 26535559(Ilze).

Līdzi jāņem labs noskaņojums, groziņš (pēc jūsu vēlešanās), un eglītes rotājums (suņu rozetīte vai pašu darināts egles rotājums)!

Priecāsimies, ja kāds no mums uzņemsies fotogrāfa pienākumus, kā arī nodrošinās pasākuma muzikālo pavadījumu.

Uz tikšanos!!!


 

Valmieras Kennelkluba pasākumi 2023.gadā


11.02.2023. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS UZVARĒTĀJS 2023”  (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera). 

12.02.2023. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS KAUSS 2023” (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera).  

25.03.2023. Kluba biedru ikgadējā kopsapulce (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža). Kluba “TOP suns 2022” rezultāti un apbalvošana.   

21.07.2023. Svētku gājiens “Valmiera lepojas” (Valmieras pilsētas 740.dzimšanai dienai veltīts pasākums, piedalās kluba biedri ar saviem suņiem). 

19.08.2023. Pilsētas svētki Sedā, Valmieras novadā (piedalās kluba biedri ar suņiem, notiks paklausības paraugdemonstrējumi, dejas ar suni, iepazīšanās ar kluba suņu šķirnēm).

27.08.2023. Sacensības paklausības rallijā (RO), sporta svētki suņu saimniekiem: BH,VPK, PD, (Limbaži, “Noriņas”).

14.10.2023. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS RUDENS 2023” (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera). 

15.10.2023. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VIDZEMES KAUSS 2023” (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera). 

30.12.2023. Kluba Jaungada eglīte (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža, 3.stāvā).  

 

 

KLUBA BIEDRA NAUDA 2023.GADĀ

Informējam kluba biedrus, ka ikgadējā biedra nauda 25,00 EUR apmērā jānomaksā līdz 2023.gada gada 1.martam.

Lūdzam veikt maksājumu ar bankas pārskaitījumu uz kluba kontu. LKF biedra karti par 2023 gadu saņemsiet elektroniskā veidā vai kluba birojā.

Jauniem biedriem iestāšanās nauda ir 15,00 EUR un ikgadējā biedra nauda 25,00 EUR, kopā 40,00 EUR.

PAR KLUBA BIROJA APMEKLĒŠANU KLĀTIENĒ LŪGUMS IEPRIEKŠ SAZINĀTIES TELEFONISKI UN SASKAŅOT APMEKLĒJUMA LAIKU.

 

Kluba rekvizīti:

VALMIERAS KENNELKLUBS, biedrība 

Reģ. Nr. 40008016391

Alejas iela 12/1,Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219

AS „SEB banka”, kods UNLALV2X,

Konts LV68UNLA0050004096131

Maksājuma mērķis: Biedra nauda 25,00 EUR par 2023.gadu.


 

Valmieras Kennelkluba pasākumi 2022.gadā


12.02.2022. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS UZVARĒTĀJS 2022”  (Valmieras Olimpiskais centrs,Valmiera). 

13.02.2022. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS KAUSS 2022” (Vidzemes Olimpiskais centrs,Valmiera).  

30.03.2022. Kluba biedru ikgadējā kopsapulce (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža).

28.08.2022. Sacensības paklausības rallijā (RO), sporta svētki suņu saimniekiem: BH,VPK, PD, (Limbaži, “Noriņas”).

15.10.2022. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS RUDENS 2022” (Cēsu sporta halle,Cēsis). 

16.10.2022. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VIDZEMES KAUSS 2022” (Cēsu sporta halle,Cēsis).

 

 

Kluba pasākumi 2021.gadā

20.02.2021. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS UZVARĒTĀJS 2020”  (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).  PĀRCELTA uz 3.07.2021.

21.02.2021. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS KAUSS 2020” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera ).   PĀRCELTA uz 4.07.2021.

03.04.2021. Kluba biedru ikgadējā kopsapulce (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža). - Sapulce pārcelta uz nenoteiktu laiku.

03.07.2021. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS UZVARĒTĀJS 2021”  (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).

04.07.2021. Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS KAUSS 2021” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).

05.09.2021. Sacensības paklausības rallijā (RO), sporta svētki suņu saimniekiem: BH,VPK, PD, (Limbaži, “Noriņas”).

09.10.2021.   Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS RUDENS 2021” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera). 

10.10.2021.  Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VIDZEMES KAUSS 2021” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).

26.12.2021.  Jaungada eglīte (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža). 

 

 

2020.gada labākais LKF izstāžu suns

Ar prieku paziņojam, ka mūsu kluba suņi saņēma augstu novērtējumu LKF konkursā par izstāžu labāko suni 2020.gadā.
Apsveicam mūsu kluba biedrus Ivetu Bormani, Laumu Sīli-Krūskopu un Eināru Bromu par lieliskiem izstāžu rezultātiem aizvadītajā, 2020.gadā:
 Velsas korgijs pembroks GOLDEN HAPPYNESS ETEL (īpašniece Iveta Bormane) – labākais Latvijas izstāžu suns 2020.g. - 2.vieta (10 izstādes, 295 punkti);
 Norvičas terjers BLACK IMP ANTOSHKA (īpašniece Lauma Sīle-Krūskopa) –
labākais Latvijas izstāžu suns 2020.g. - 30.vieta (9 izstādes, 107 punkti);
 Velsas korgijs pembroks MISTYCOR FAIRYTALE LOVE IN DREAM (īpašniece Iveta Bormane)- labākais Latvijas izstāžu kucēns 2020.g. – 1.vieta (10 izstādes, 244 punkti);
 Norvičas terjers BLACK IMP ANTOSHKA (īpašniece Lauma Sīle-Krūskopa) –
labākais Latvijas izstāžu kucēns 2020.g. - 13.vieta (4 izstādes, 96 punkti);
 Rotveilers FAITER ERFOLG NICE (īpašnieks Einārs Broms) - labākais Latvijas izstāžu veterāns 2020.g. – 14.vieta (4 izstādes, 159 punkti). 
 

Suņu frizētava Valmierā

Suņu frizētava "AIKORA" Valmierā, L.Paegles ielā 42 

Kluba biedra nauda 2021.gadā

Informējam kluba biedrus, ka ar  01.01.2021. ikgadējās biedra naudas apmērs ir 25,00 EUR (saskaņā ar kopsapulces lēmumu). 

Biedra nauda 25,00 EUR apmērā jānomaksā līdz 2021.gada gada 1.martam. 

Lūdzam veikt maksājumu ar bankas pārskaitījumu uz kluba kontu. LKF biedra karti par 2021 gadu saņemsiet elektroniskā veidā.

Par kluba biroja apmeklēšanu klatienē lūgums iepriekš sazināties telefoniski un saskaņot apmeklējuma laiku.

Jauniem biedriem iestāšanās nauda ir 15,00 EUR un ikgadējā biedra nauda 25,00 EUR.

Kluba rekvizīti:
VALMIERAS KENNELKLUBS, biedrība 
Reģ. Nr. 40008016391 
Alejas iela 12/1,Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov., LV-4219
AS „SEB banka”, kods UNLALV2X, 
Konts LV68UNLA0050004096131
Maksājuma mērķis: Biedra nauda 25,00 EUR par 2021.gadu.

 

Svētku apsveikums

Dārgie Valmieras Kennelkluba biedri!

Lai Ziemassvētku mirdzumā dzimst ticība jauniem sapņiem un darbiem!

Lai Vecais gads aiziet ar sāpēm un bēdām,
Un Jaunais lai atnāk ar laimi pa pēdām!


 

Informācija kluba biedriem

Dārgie kluba biedri!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli “Covid-19” vīrusa dēļ

lūgums izmantot iespēju sazināties ar klubu attālināti, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

vai zvanot pa tālruņiem: 26535559 (Lolita), 29277376 (Rita), 29125599 (Ilze).

Kluba apmeklētājus klātienē pieņemsim tikai pēc iepriekšējā pieraksta.

Atgādinām, ka kluba telpās jālieto sejas maska.

Esiet atbildīgi un sargājiet sevi, savus tuviniekus un četrkājainos draugus!

Stipru veselību un izturību mums visiem!

 

Kluba pasākumi 2020.gadā

15.02.2020.  Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS UZVARĒTĀJS 2020”  (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).

16.02.2020.  Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS KAUSS 2020” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).

28.03.2020.   Konkursa “Kluba TOP SUNS 2019” rezultāti, dalībnieku apbalvošana

Kluba biedru ikgadējā kopsapulce (Alejas iela 12/1,Valmiermuiža).   ATCELTS 

05.07.2020.   Kluba biedru ikgadējā kopsapulce (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža).

23.08.2020.   Sacensības - sporta svētki suņu saimniekiem: BH,VPK, PD, paklausības rallijs (Limbaži, “Noriņas”).

10.10.2020.   Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VALMIERAS RUDENS 2020” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera). 

11.10.2020.   Valmieras Kennelkluba šķirnes suņu Nacionālā izstāde “VIDZEMES KAUSS 2020” (Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmiera).

27.12.2020.     Jaungada eglīte (Alejas iela 12/1, Valmiermuiža).  ATCELTS 


 
 
Vairāk rakstu...