Valmieras pilsētas svētku gājiens

 "VALMIERAI 733"

Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras uzņēmumus, iestādes, biedrības un ikvienu interesentu piedalīties svētku gājienā.

Dalība svētku gājienā būs iespēja netradicionālā un atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai biedrību valmieriešiem un pilsētas viesiem.

Svētku gājiens notiks 12. Augustā pl.19:00 no Vienības laukuma līdz laukumam pie Hanzas sienas, kur pēc svētku gājiena pl.20:00 notiks Valmieras pilsētas svētku "Valmiera virmo!" atklāšana. Tajā piedalīsies Valmieras Kultūras centra kori un solisti Anmary un Dainis Skutelis, savukārt no plkst.21.00 skanēs grupas "Bet Bet" koncerts, bet svētku otro dienu noslēgs balle kopā ar grupu "Coco orķestris".

Dalība svētku gājienā, Valmieras Kennelklubam dod iespēju valmieriešiem un pilsētas visiem parādīt to, cik skaisti, miermīlīgi un gudri ir mūsu četrkājainie draugi, bet kluba biedriem jauki pavadīt laiku kopā ar citiem suņu saimniekiem un kluba biedriem.

Pagājušā gadā gājienā piedalījās vairāk nekā pussimts organizāciju, biedrību un uzņēmumu no kuriem vieni bija arī Valmieras Kennelklubs.

Gājienu apmeklēja dažādāka izmēra un vecuma suņi, kas kopskaitā bija 23, tostarp bija Īru seteri, Bernes ganu suņi, Bīgli, Vācu aitu suņi un citi šķirņu pārstāvji.


Ikviens kluba biedrs ir aicināts atbalstīt klubu ar savu dalību gājienā, neaizmirstot izvērtēt savu suņa uzvedību pilsētā, kura šajā gājiena dienā būs cilvēku pārpilda, ļoti trokšņaina.

Par dalību gājienā aicinām laicīgi pieteikties pie Agneses Liepiņas(25941988, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ), lai būtu iespējams sagatavot visiem kopīgu noformējumu.

Uz tikšanos Valmierā!

Valmieras Kennelklubs