Valmiera lepojas!

 

Svētku gājiens “Valmiera lepojas 2019!”

 Būsim kopā ar Valmieru 736. dzimšanas dienā!

Aicinām kluba biedrus un līdzjutējus, kas vienotā komandā kopā ar saviem suņiem nodemonstrēs valmieriešiem un pilsētas viesiem mūsu kluba četrkājainos draugus!

Svētku gājiens pulcē vairāk nekā 70 pilsētas uzņēmumu, biedrību, iestāžu, interešu grupu un kolektīvu.

Gājiens notiks Valmierā 2019.gada 26.jūlijā, sākums plkst.19:00, pulcēšanās no plkst.18:00 Vienības laukumā. Padomāsim par atraktīvu Valmieras Kennelkluba prezentāciju! Lai varētu nodrošināt gājiena dalībniekus ar kluba krekliņiem, lūdzam sūtīt pieteikumu, norādot:

cilvēku skaitu, nepieciešamo krekliņu skaitu un izmērus (M,L,XL,XXL), suņu šķirni un suņu skaitu, kontaktpersonas tālr. numuru. Krekliņus var saņemt kluba birojā trešdien (17:00-20:00) vai vienoties par citu iespēju.

Gaidīsim pieteikumus līdz 25.jūlijam elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai pa tālr.29277376 (Rita), 25941988 (Agnese). Būsim priecīgi par kādu mūsu domubiedru ar fotokameru! Gājiena noslēgumā- kluba biedru kopbilde kopā ar suņiem.

Plašāk par svētku programmu lasiet šeit https://www.valmiera.lv/lv/pasakumi/?date=26.07.2019