Biedru kopsapulce 5.jūlijā

 

Cienījaimie Valmieras Kennelkluba biedri!Ar prieku paziņojam,ka sapulce beidzot notiks!!!

Uzaicinām Jūs uz biedrības “VALMIERAS KENNELKLUBS” ikgadējo biedru kopsapulci, kas notiks 2020.gada 5.jūlijā plkst.16:30 kluba telpās Alejas ielā 12/1,Valmiermuižā. 

5.jūlijā pārcelts sapulces sākums no plkst.11:00 uz plkst.16:30!!! 

Reģistrācijas laikā lūdzam uzrādīt  LKF biedra karti par 2020.gadu un personu apliecinošu dokumentu. 

Sapulces dienas kārtība:

1.Valdes atskaite par biedrības darbību 2019.gadā un tās apstiprināšana.

2.Revīzijas komisijas atskaite un tās apstiprināšana.

3.Grozījumi biedrības statūtos.

4.Valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu pārvēlēšana.

5.Revīzijas komisijas pārvēlēšana.

6.Citi aktuālie jautājumi.

Lūdzam sūtīt savus jautājumus uz e-pastu  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēc sapulces biedri tiek aicināti uz noslēguma daļu,baudot kafiju un kliņģeri.

Lai sapulce būtu lemttiesīga un tā nebūtu jāsasauc vēlreiz no jauna, mums jānodrošina kvorums-sapulcē jāpiedalās vairāk nekā pusei biedru.

”Ja Kopsapulcei nav tiesību pieņemt lēmumus, tad valde,ne vēlāk kā pēc viena mēneša,no jauna sasauc Biedru Kopsapulci ar tādu pašu darba kartību.Sasauktā Biedru sapulce ir tiesīga pieņemt lēmumus neatkarīgi no klātesošo biedru skaita,bet tikai tādā gadījumā, ja sapulcē piedalās vismaz divi biedri (statūtu p.6.3.1.)”.

Gadījumā,ja Jūs nevarēsiet ierasties uz sapulci,lūgums iepriekš ierasties klubā,lai valdes priekšsēdētāja klātienē varētu apstiprināt biedra (parakstītāja) paraksta īstumu uz pilnvaras. 

“Biedrs var piedalīties kopsapulcē arī ar pārstāvja starpniecību.Pilnvara piedalīties un balsot katrā atsevišķā kopsapulcē izdodama rakstveidā un tai ir nepieciešams notariāls apliecinājums vai arī biedra izdotai pilnvarai ir juridisks spēks (bez notariāla apliecinājuma),ja biedrības valdes priekšsēdētājs apstiprina biedra (parakstītāja) paraksta īstumu (statūtu p.4.1.1.)”.

Uz drīzu tikšanos!

Ar cieņu,
Valmieras Kennelkluba valde.