Vasaras atpūtas pasākums 01.09.2012.

Ikgadējais kluba biedru atpūtas pasākums šogad, 2012. gada 1.septembrī, tika apvienots ar VAK un BH suņu sacensībām. Viss notika burvīgajā atpūtas kompleksā „Noriņi” Limbažu pusē.

 

Diena bija izdevusies lietaina un vētraina, un visu sacensību laiku mēs izjutām vēso rudens sākumu...Paldies tiem drosmīgajiem suņiniekiem, kas mums demonstrēja savu suņu paklausību un prasmi izpildīt saimnieka un tiesneša komandas.

Kluba biedri un sacensību dalībnieki labprāt piedalījās „Paklausības rallijā”, kur izrādīja savu prasmi strādāt kopā ar saviem četrkājainiem draugiem četrās zinību grupās (Ābečnieki, Bēbečnieki, Pamatskolnieki un Zinātnieki).Sacensību noslēgumā tika paziņoti rezultāti, un notika dalībnieku apbalvošana un pozēšana fotokameru priekšā. Pateicamies firmai Royal Canin par sagādātām dāvanām!

Pēc labi pastrādātas sacensību dienas pulcējamies un sildījamies pie lielā zupas katla. Šoreiz savu pavāres meistarību mums izrādīja „Noriņu” saimniece Sanita Aleksāne. Visi atzina, ka ar katru gadu mūsu atpūtas pasākumos tradicionāli vārītā Soļankas zupa sanāk arvien gardāka!

Bērni ar nepacietību gaidīja, kad varēs startēt konkursā „Suns ar bērnu”. Lietus mitējās, un Agita Eizenberga iepazīstināja bērnus ar konkursa nosacījumiem. Mazie ļoti centās izrādīt savus mīļos draugus! Visi pieci konkursa dalībnieki saņēma dāvanas no Royal Canin un gardās Gotiņu konfektes ar „sunīšiem”. Zīmējumu konkursā piedalījās tikai viens bērna zīmējums.Toties fotokonkursam bija sagatavotas daudz jaukas bildītes, un pēc balsojuma rezultātiem tika apbalvoti trīs labāko fotogrāfiju autori: Anitra Eglīte, Rita Morgunova un Līga Spandega.

Pateicamies viesmīlīgajiem „Noriņu” mājas saimniekiem Sanitai un Vilnim Aleksāniem par skaisto atpūtas vietu!Cerēsim,ka nakošgad būs labvēlīgāki laika apstākļi un pulcēsimies kuplākā skaitā!

VAIRĀK BILŽU